Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości Oddział w Szczecinie zaprasza na szkolenie
Szkolenie – Prywatne JA i zawodowe JA – przyjaciele czy wrogowie?

  • Zaproszenie na szkolenie w formacie PDF: pobierz plik
  • Karta zgłoszenia w formacie PDF: pobierz plik
  • Ilość miejsc ograniczona: decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Adresaci: Rzeczoznawcy majątkowi, pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Prowadzący:
Coach Małgorzata Krawczak
Akredytowany coach rozwoju emocjonalnego, terapeutka EEG-biofeedbak, certyfikowany trener Points Of You™, właścicielka serwisu NaturaSukcesu.pl.
Występuje jako ekspert w mediach, ma stały cykl ze swoim udziałem na portalu Wellnessday.eu pt.”Rozmowy z coach” i Radiu Plus. Współautorka książki „Coaching relacji z sobą I bliskimi”.

Miejsce:
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania,
Szczecin, ul. Mickiewicza 64, sala 019 (parter w „starym budynku”)

Czas:
21.11.2016 r., poniedziałek w godz. od 16.00 do 19.15 – 4 godzin edukacyjnych

Odpłatność:
Odpłatność za udział w szkoleniu wynosi 50 zł. W trakcie szkolenia będą dostępne ciepłe napoje i woda oraz ciastka. Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa i materiały szkoleniowe.

Należność prosimy wpłacać przelewem do dn. 16 listopada 2016 r. na konto Stowarzyszenia: 32 1060 0076 0000 3200 0089 1656 z dopiskiem na przelewie „szkolenie 21.11.2016 r.”

Zgłoszenia:

Zgłoszenia należy dokonywać mailowo wysyłając wypełnioną kartę zgłoszenia do dnia 16 listopada 2016 r. na adres: biuro@psrwn.szczecin.pl lub faxem na nr 914847068.

Program szkolenia:
Prywatne JA i zawodowe JA – przyjaciele czy wrogowie?

Każdy z nas w swoim życiu kieruje się wartościami. Z pozoru tak samo wyglądające wartości inaczej eksponujemy w życiu prywatnym, a inaczej w życiu zawodowym. To zróżnicowanie jest efektem ról życiowych i społecznych, w których funkcjonujemy. Gdy np. jako rodzic chcę być miły i łagodny, a jako pracodawca czy pracownik muszę być przede wszystkim taktowny i rzeczowy, to powoduje, że z czasem wewnętrznie odczuwam niepokój, staję się podatny na frustrację, stopniowo spada moje zaangażowanie zarówno w bycie rodzicem, jak i np. rzeczoznawcą, wypalam się nie tylko zawodowo, ale też życiowo. A żyć trzeba, zarabiać trzeba…
Podczas warsztatu przyjrzymy się systemowi wartości, zgodnie z którym lub wbrew któremu żyjemy. Coachingowy styl pracy pozwala, aby każdy z uczestników miał zapewnioną własną przestrzeń do pracy, do własnej refleksji nad sobą i tym, co warto zmienić w systemie swoich wartości, aby życie nabierało kolorów, a praca dawała satysfakcję.
Prywatne JA i zawodowe JA to warsztat rozwijający efektywność osobistą, zwiększający możliwości aktywizacji własnego potencjału oraz wzbogacający budowanie satysfakcjonujących relacji z ludźmi we wszystkich sferach życia prywatnego i zawodowego. Cały proces zgłębiania własnych wartości i przyglądania się własnym potrzebom przebiega bardzo indywidualnie i z zachowaniem własnej przestrzeni.