Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości pod patronatem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Majątkowych zaprasza na VI edycję cyklicznej już imprezy pod nazwą Rowerowe Mistrzostwa Polski Rzeczoznawców Majątkowych.

Zawody mają charakter otwarty, mogą w nich wziąć udział oprócz rzeczoznawców majątkowych również inni specjaliści rynku nieruchomości:

– Pośrednicy,
– Zarządcy,
– Pracownicy wydziałów nieruchomości urzędów państwowych i komunalnych,
– Pracownicy KOWR, AMW itp.

Mistrzostwa odbędą się w dniu 1 lipca 2023 r. o godz. 11:00 w Morzyczynie gmina Kobylanka, województwo zachodniopomorskie (start i meta zorganizowane są na promenadzie przy Amfiteatrze). Wyścig rozgrywany jest w ramach XVII Maratonu MTB-GRAVEL dookoła jeziora Miedwie im. Tomasza Pryciaka.

Zapraszamy uczestników zawodów do wzięcia udziału w interesującym szkoleniu w dniu 02 lipca 2023 r. w godz. 9:00-16:30 (Stargardzkie Centrum Kultury, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105):

„PRAWO DO ODSZKODOWANIA ZA WYWŁASZCZENIE I OGRANICZENIE PRAW DO NIERUCHOMOŚCI”

Prowadzący: Mirosław Gdesz (3 punkty szkoleniowe).

Informacje i karta zgłoszenia w załączeniu.

Z pozdrowieniami, w imieniu Zarządu
Agnieszka Zegarek-Dudzińska.

Naszym gościom polecamy zakwaterowanie w Hotelu Kyriad w Stargardzie (ul. Spichrzowa 2, 73-110 Stargard). Przy rezerwacji prosimy o podanie hasła „RAJD”, uprawniającego do 10% rabatu za noclegi ze śniadaniami w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2023 r.